Trener osobisty Gorzów Wielkopolski 2024

Nawet najmłodsi mogą uczęszczać na zajęcia fitness z naszym trenerem. Niestety, coraz większa ilość dzieci nie radzi sobie z nadwagą. Jest to rezultat trybu życia siedzącego i ciągłej gry na komputerze. Młodzi ludzie znacznie częściej jedzą nie do końca zdrowe jedzenie, a ich opiekunowie nie mają pomysłu, w jaki sposób zachęcić ich do jedzenia jarzyn. Na dodatek najmłodsi nie mają ochoty trenować na lekcjach fizycznego wychowania w szkole. Najmłodsi na skutek tego są zniechęcone do aktywności fizycznej i są w słabej kondycji. trener personalny gorzów http://www.dorsh.fit/ . Nasz personalny trener przekona dzieci, iż fizyczna aktywność to prawdziwa przyjemność i przede wszystkim zdrowie. Dlaczego my? Dostaniesz wsparcie trenera osobistego z doświadczeniem oraz rzetelną poradę. Treningi dostosowane zostaną do stanu zdrowia i Twojego poziomu kondycji. Każdy szczegół razem zanalizujemy oraz ustalimy scenariusz treningowy. Bez względu na to, jaki chcesz efekt uzyskać oraz ile masz lat - udzielimy Ci porady. Wybierz usługi profesjonalisty i zacznij się cieszyć wysportowanym ciałem a także zdrowiem.