Astronomiczny transfer Cristiano Ronaldo - kapitan reprezentacji narodowej Portugalii grać będzie w Arabii Saudyjskiej!

Nową drużyną kapitana narodowej reprezentacji Portugalii będzie Al-Nassr - niezwykły transfer!

Bez dwóch zdań na ten moment piłka nożna to najbardziej popularna sportowa dyscyplina na świecie. Kibice futbolu ubóstwiają mobilizować swoich ulubionych graczy i zbierać się na trybunach. Zwłaszcza chodzi tu o tych zawodników, którzy posiadają świetne umiejętności. Jednym z piłkarzy, który w trakcie ostatnich dwóch dekad zachwycał kibiców na całym świecie jest Cristiano Ronaldo. Lider zespołu narodowego Portugalii kreował swoją markę przez wiele lat, stając się jednym z najlepszych graczy w dziejach piłki nożnej. Na przestrzeni lat Ronaldo stał się graczem, który nie obawia się wyzwań i pokazuje swoje możliwości w różnorodnych zmaganiach. Doskonałym dowodem na doskonałość jego dokonań jest fakt, że jest najbardziej skutecznym napastnikiem w dziejach Realu z Madrytu, a także Pucharu Mistrzów.

W ostatnim czasie forma CR7 nie była zbliżona do tej, którą mieliśmy szansę oglądać jeszcze kilka lat temu. W efekcie pojawiły się kłopoty w Manchesterze United, ponieważ szkoleniowiec zaprzestał wystawiać go w wyjściowym składzie. To strasznie irytowało kapitana narodowej kadry Portugalii, gdyż jest on znany z niesamowitych ambicji i gigantycznej chęci wspierania drużyny. Ronaldo przed mistrzostwami w Katarze miał okazję udzielić kontrowersyjnego wywiadu, w ramach którego uderza w szkoleniowca Manchesteru Utd i wytyka mu brak szacunku. Na skutek tych wydarzeń klub z Manchesteru zdecydował się na zakończenie kontraktu z kapitanem reprezentacji narodowej Portugalii. CR7 ku zaskoczeniu wszystkich sympatyków futbolu, postanowił, że karierę piłkarską będzie kontynuować w Arabii Saudyjskiej. Jego nową drużyną będzie Al Nassar, a zawodnik kadry narodowej Portugalii zarabiać tam będzie 200 milionów EURO za sezon gry. Kontrakt podpisany został na dwa lata, lecz istnieje możliwość że będzie przedłużony, jeżeli dwie strony zgodzą się na to. Ten transfer to bez cienia wątpliwości koniec pewnego cyklu na Starym Kontynencie i równocześnie historyczne zdarzenie w dziejach futbolu. Gracz drużyny Portugalii zapowiedział podczas prezentacji w nowym klubie, iż jego praca na Starym Kontynencie jest ukończona i nadszedł czas na nowe wyzwania. Tak więc zostaje nam jedynie poczekać na prezentację fantastycznej gry gracza drużyny Portugalii w nowych rozgrywkach.